İşternet Şikayetvar Ekşi Sözlük

işternet
işternet

İşternet, uzun süredir iyi bir yatırım olarak öne çıkıyor işternet.com ve isternet bu sadece getirdiği rekabetçi fiyatlar için değil. Kripto, neredeyse on yıl boyunca 4 dolardan 100 doların üzerine çıktı. Piyasa değerine göre 5. sırada yer almak, yaklaşık 9 yıldır var olan bir kripto için adil bir istikrardır. 2017’den önce, LTC neredeyse hiç 10 doların üzerinde bir fiyat alamadı. Bununla birlikte, 2017 boğa koşusu sırasında 321 dolara kadar yükseldi.

İşternet Litecoin, işlemsel bir para birimi olarak hizmet edebilmesi için daha hızlı işlemlerle Bitcoin’e alternatif olarak oluşturuldu. İşlemleri kolaylaştırmak tasarımının merkezinde yer alırken, kripto kullanıcıları diğer tüm dijital para birimlerinde olduğu gibi bunu bir yatırım varlığına dönüştürdü. Geçmiş şimdiye kadar etkileyiciydi. Ancak Litecoin hala iyi bir yatırım mı? Öğrenmek için okumaya devam edin.

İşternet Güvenli mi Ekşi

Litecoin, İşternet Bitcoin Core istemcisinden çatallandı ve bu nedenle atasına çok benziyor. Yine de, ağı daha hafif hale getirmek için kodda bazı önemli değişiklikler yapıldı. Bu, işternet blok boyutlarının değiştirilmesini, yarılanma süresinin ayarlanmasını, toplam arzın artırılmasını, blok oluşturma süresinin azaltılmasını ve iş kanıtı algoritmasının değiştirilmesini içeriyordu – tüm bunlar işlem onay süresini iyileştirmek için. Sonuç olarak Litecoin’i Bitcoin’den farklı kılan şey, işlemlerin tamamlanmasının daha kısa sürmesidir.

İşternet Litecoin oldukça sıkıcı bir zaman çizelgesine sahipti. 2017 yılına kadar, kriptonun fiyatı neredeyse hiç 10 dolara ulaşmadı ve 24 saatlik işlem hacimleri sürekli olarak 5 milyon doların altında kaldı. Böyle eski bir kripto için, bu performansın kasvetli olduğu kolayca düşünülebilir.

İşternet Ancak zaman değişir ve servetler de öyle. Litecoin, 2017 yılında, yıl sonu boğa koşusu görünmeden önce bile tamamen farklı bir görünüm sundu. O yılın Nisan ayından itibaren kripto, tarihte ilk kez borsalarda 10 dolar çekti. Aralık ayı boğa koşusu nihayet geldiğinde, Litecoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 333 dolara yükseldi. O zamandan beri, kripto para birimi etkileyici bir performans kaydetti. Aralık 2017’nin zirvesine asla geri dönmemiş olsa da, aynı şekilde 10 doların altına da düşmedi. 24 saatlik işlem hacimleri de Litecoin’in büyümesine yanıt verdi. 2017’de mütevazı bir 10 milyon dolardan, borsalar bugün günlük 10 milyar dolara kadar hacim bildiriyor.

işternet
işternet

Aydın Bilek Yorumlar

Aydın bilek, Teklifinizi uzun vadede Litecoin’e vermek istiyorsanız, İşternet muhtemelen geleceğe yönelik beklentileriyle daha fazla ilgileneceksiniz. Litecoin’in performansının geçmişte etkileyici olduğunu gördük – 2017 öncesi dönem hariç. Peki, kriptonun 2021 ve sonrasında nasıl performans göstermesi muhtemel? Aşağıdaki içgörüler, kriptonun nereye yöneleceğinin daha iyi bir resmini veriyor. Dayanıklı bir geçmişi var – 9 dokuz yıl boyunca, kripto hem kötü hem de daha kötü zamanlar yaşadı ve her zaman en iyi performans gösteren kripto para birimlerinin ilk 10 listesine tutundu.

İşternet Litecoin en tutarlı fiyat modellerinden birine sahip. Bu, onu hem işlemler (volatilitesi itibari paraya benzediği için) hem de yavaş ama istikrarlı büyüme eğilimi nedeniyle uzun vadeli yatırımlar için uygun hale getirir. Kripto aktif bir kullanıcı tabanına sahiptir ve yeni özelliklerin geliştirilmesi devam etmektedir. Bu, ana akım benimseme için sürekli olarak entegrasyonlar açtığı için madalyonun artan faydadan yararlanacağı anlamına gelir.

Yüksek işlem hacimleri, daha küçük borsalarda bile giderek daha erişilebilir olmasını sağlıyor. Böylece, varlığı elden çıkarmak daha kolay hale geldiği için yatırımcılara yüksek likidite sağlanır.

İşternet İncelemesi

Daha önce başka bir kriptoya yatırım yaptıysanız, Litecoin’e yatırım yapmak hiç de yabancı değil. Bununla birlikte, İşternet Litecoin’in benzersiz performans profili, onu diğerlerinden daha fazla belirli yatırımlar için uygun hale getirebilir. Ama bunlar hangileri?

  • Satın al ve tut – Kriptoyu satın aldığınız ve değerinin dönem içinde katlanacağı umuduyla uzun süre güvenli bir cüzdanda sakladığınız yer.
  • Ticaret – Alıp sattığınız ve fiyat dalgalanmalarından bir miktar kar elde etmeyi umduğunuz yer. Spot ticaret (düşük bir fiyattan satın almak ve fiyatın yeterince yüksek olduğunu düşündüğünüzde satmak) ya da türev ticareti (yalnızca fiyat belirli bir eşiğe ulaştığında satın almak ve bir komisyoncudan satmasını istemek) yapabilirsiniz.

İşternet Litecoin’in nispeten düşük oynaklığı göz önüne alındığında, hem satın alma hem tutma hem de türev ticareti uygun görünüyor. Ani fiyat hareketleri pek beklenmediği için spot ticaretin çok fazla getirisi yoktur.

İşternet Faydalı mı ?

Satın almayı ve tutmayı seçerseniz, İşternet madeni paralarınız için güvenli bir depolamaya, tercihen bir donanım cüzdanına ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca süresiz olarak tutamazsınız. Bu nedenle, ne kadar süre bekleyeceğinizi önceden planlamanız gerekir.

İşternet Türev alım satım yöntemini seçerseniz, FXTM veya IC Markets gibi saygın bir komisyoncu bulmanız gerekecektir. En iyi yanı, bu brokerler, Litecoin türevlerine yatırım yapmanın nasıl bir şey olduğunu hissedebilmeniz için demo hesaplarla ticaret yapmanıza izin verecektir.

Litecoin’e Yatırım Yapmanın Artıları

  • Boğa koşuları sırasında, kripto genellikle patlayıcı dalgalanmalar yaşar.
  • Litecoin’deki işlemler Bitcoin’den çok daha hızlı tamamlanır.
  • Piyasalarda iyi bir sicili var.
  • Litecoin için ağ ücretleri genellikle diğer kriptolardan daha düşüktür.
  • Litecoin’e Yatırım Yapmanın Eksileri
  • Litecoin, kurucusu Charlie Lee neredeyse tüm LTC’sini sattığında itibar kaybı yaşadı. Hareketin olası bir çıkar çatışmasını önlemeyi amaçladığını iddia etse de, kurucunun projede yer almaması zayıf bir itibar bıraktı.
  • LTC, Bitcoin’e dayalı olmasına rağmen, yarılanmasının etkisi önemsizdir.
İşternet Son düşünceler

Litecoin tarihsel olarak kendisini en istikrarlı kriptolardan biri olarak sunmuştur ancak bu, İşternet riskli bir varlık olmadığı anlamına gelmez. Sadece bir kripto para birimi olduğu gerçeğiyle, değişkendir ve davranışı tamamen tahmin edilemez. Görünürde özel bir risk olamaz. Bununla birlikte, LTC’ye yatırım yapmayı seçerseniz, risk minimizasyonuna ilişkin en iyi yatırım uygulamalarını takip etmek isteyebilirsiniz. Kaybetmeye hazır olduğunuzdan daha fazla yatırım yapmayın ve yüksek riskli portföyleri daha düşük risk derecesine sahip portföylerle dengelemeye çalışın.

İşternet Litecoin en eski kripto para birimlerinden biridir. Ayrıca, yatırımcılar tarafından denenmiş ve test edilmiş en eski kripto varlıkları arasındadır. Yıllar geçtikçe kripto, istikrar ve tutarlı fiyat kalıpları sergilemeye devam etti. Bu özellikler, İşternet LTC’yi uygun bir işlem para birimi haline getirmiştir. Yatırımcılar için, işternet ekşi oynaklığın olmaması spot ticaret yapmayı zorlaştırdı. Bununla birlikte, uzun vadeli yatırımcılar Litecoin’i paralarını teklif edebilecekleri en iyi varlıklardan biri olarak göreceklerdir. Devam eden gelişme ve büyük topluluk desteği, kriptonun her zaman olduğu gibi yavaş da olsa istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam edeceğine dair bir güvence veriyor.